MOTOCROSS CAMP ANCONA 9. – 16.3.2013 – ITÁLIE

italie-2V letošním roce dva jezdci z našeho týmu Honza Matuš a Michal Vrbka využili možnosti zúčastnit se motokrosového kempu v Itálii, který již několik let organizuje Radek Toman.

Ubytování bylo zajištěné v Lido di Fermo. Bydleli jsme v přímořské rezidenci bungalovů, kde jsme měli k dispozici dílnu, boxy na mytí motorek, pračku a veškeré potřebné zázemí.

V této italské oblasti se nachází 15 motokrosových tratí různého charakteru. Takřka každý den jsme jezdili v jiném motokrosovém areálu, kam jsme se dopravovali cca od 20 do 80km. Nutno dodat, že motokros v Itálii má svoji letitou tradici a tento sport je stále viditelně podporovaný.

Každé ráno jsme začínali v 8:00 běháním po pláži, poté následovala „oblíbená“ rozcvička. Po snídani jsme měli do 9:30 čas na přípravu a následoval přesun na trať. Osobně se mi líbilo, že jsme si na začátek tréninku trať několikrát opatrně projeli a poté Radek rozfázoval jednotlivé úseky, které jsme stále dokola „pilovali“. Ke konci každého dne jsme si střihli společný závod. Večer následovala projekce tréninku a jeho rozbor.

Tento týden se opravdu povedl a vřele každému jezdci doporučuji, aby se podobného kempu zúčastnil. Věřím, že příští rok do Itálie vyrazíme v kompletním složení našeho týmu.

italie-1

 
But I also don’t want urgent assignment help you to think we haven’t done anything and I didn’t listen, because I did, and we’ve made significant changes.