MČR CROSS COUNTRY OPEN 2013 – ŠIKLŮV MLÝN

O víkendu dne 20. – 21.4.2013 se konal první závod v cross country terénních motocyklů v letošní sezóně. Náročnosti kvalitně připraveného závodního víkendu „pomohlo“ počasí, kdy v pátek vydatně pršelo a trať byla pro některé jezdce více než náročná.
Tento víkend přilákal do závodiště veliké množství diváků. Hlavním lákadlem byla kvalitně obsazená startovní listina a také krásné prostředí Šiklova mlýna.
Po startu se jela technická pasáž, následoval přejezd do lesa, kde na jezdce čekaly výživné výjezdy a sjezdy přes kameny a neoblíbené mokré kořeny. Poté přes delší přejezdy najížděli závodníci zpět přes technické pasáže do cíle.
Tým Enduro Brno se zúčastnil prvního letošního podniku v kompletním složení. V sobotním bahnitém závodě vybojoval Vlasta Doležal vydřené 4. místo v kategorii MČR2 E1. V kategorii E2 obsadili Michal Vrbka na stroji Husaberg TE 250 2. místo a Honza Matuš dokončil na místě desátém.
V neděli již na suchém terénu byly zajížděny o poznání rychlejší časy. Již ve druhém kole musel bohužel odstoupit Honza Matuš, kdy důvodem bylo bolestivé zranění nohy. Vlasta Doležal opět zaznamenal neoblíbené bramborové umístění. Michal Vrbka si vybojoval 3.místo na stupních vítězů.

Wir professionelle ghostwriter empfehlen bei der berechnung von reisekosten, möglichst genaue angaben zu machen.