MČR CROSS COUNTRY OPEN 2013 – RAPOTÍN

V motokrosovém areálu nedaleko Šumperka se dne 18.-19.5.2013 uskutečnil organizačně dobře připravený druhý podnik letošního šampionátu CAMS v cross country terénních motocyklů.
Závodů se zúčastnilo přes 160 jezdců ve všech kategorií. Trať byla technicky náročná a obsahovala veškeré prvky pro cross country závody, což přilákalo nemalé množství nadšených diváků. Závod vedl přes motokrosovou trať do přilehlého lesa, kde jezdci zdolávali technické pasáže mezi stromy, odkloněné svahy, výjezdy a sjezdy. Okruh měřil přibližně 7500m.
Za Enduro Brno se tohoto závodního víkendu se zúčastnil jen Michal Vrbka, protože další jezdci Vlasta Doležal a Honza Matuš odjeli na endurové soustředění do Rumunska.
První závodní den dopoledne pršelo, takže trať byla velice bahnitá. Ve své kategorii MČR 2 E2 obsadil Michal Vrbka 3.místo. V neděli byl terén suchý a jezdci zajížděli velice rychlé časy. Tento den si Michal Vrbka vybojoval 2.místo na stupních vítězů.

The feedback from peer reviewers and the department, now available to the public, provides a road map for states hoping to win waivers in later rounds, and https://college-homework-help.org a warning that the department’s promise of flexibility is not unlimited.